OFERTA

Na wielkim Ekranie

Twoja dziewczyna uwielbia filmy i pragnie miłości jak z romantycznej bajki? Poproś ją o rękę na wielkim ekranie a staniesz się jej ulubionym aktorem.
SZCZEGÓŁY OFERTY

Szczegóły pakietu

Postaw na coś naprawdę oryginalnego. Napiszemy dla Ciebie romantyczny scenariusz... Zatopieni w wygodnych fotelach trzymacie się za ręce w oczekiwaniu na reklamy, a zamiast nich... Światło przygasa, z głośników dobiega miłosna piosenka. Może Wasza ulubiona? Twoja ukochana jest już lekko zmieszana, a wtedy na wielkim ekranie pojawiają się sceny z Waszego życia - podróże, wygłupy, spotkania z przyjaciółmi. Następnie kilkuminutowy film z Tobą w roli głównej, w którym wyznajesz jej miłość i prosisz o rękę. Jesteś gotowy na happy end? Zaręczyny „Na Wielkim Ekranie” wyceniamy indywidualnie w zależności od miejsca długości filmu, miejsca przygotowań, ilości dodatków…
Zapytaj o ofertę

Zainteresowany 
naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z poniższego formularza. Chętnie umówimy się na bezpłatną konsultację i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Email: [email protected]

Telefon: +48 792 277 744


  OPINIE KLIENTÓW

  Klienci o tym pakiecie

  Klaudia & Andżelo

  Polecam w 100% moje wymagania były trochę odbiegające od standardów lecz mimo to Firma TBE spełniła je w 100% tak jak zaplanowałem. Bardzo dobry kontakt, obsługa no i oczywiście dyskrecja.

  Małgorzata & Damian

  Znakomite zaangażowanie przy organizacji zaręczyn od pierwszego telefonu. Nasze zaręczyny przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Apartament był urządzony cudnie, pełno świec, kwiatów, czerwony dywan, wspaniały bukiet róż dla mojej wybranki i oczywiście mały prezent od firmy. Genialnie, genialnie, genialnie. Z firmą The Best Events dosłownie można konie kraść. Jesteście najlepsi! Dzięki

  Mira & Marek

  Pełny profesjonalizm od początku do samego końca. Mimo wielu przeciwieństwie losu (wprowadzony lockdown opóźnił zaręczyny o pol roku) zachowali się przez cały czas bardzo profesjonalnie i miło. Zadbali o każdy detal i efekt WOW był naprawdę WOW. Firma godna polecenia.

  Marian P.

  Pełen profesjonalizm od początku do końca. Wszystko na najwyższym poziomie, gorąco polecam. Jesteśmy w pełni zadowoleni. Dziękujemy

  Minia & Łukasz

  Bardzo bardzo profesjonalna firma! Nie jestem z Wrocławia (mieszkam około 300 km), wszystko dało się załatwić przez telefon. Zaręczyny zorganizowane na wyższym poziomie niż sam wymagałem. Dbanie o najmniejszy szczegół oraz fachowe doradztwo zaowocowało wymarzonymi zaręczynami.