Are you interested in the offer?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z poniższego formularza. Chętnie umówimy się na bezpłatną konsultację i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Email: [email protected]

Telefon: +48 792 277 744  RODO 
  Szanowni Państwo, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) informujemy, że: Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym jest Monika Jancewicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Monika Jancewicz”, ul. Motylkowa 1, 52-200 Wysoka, REGON: 369965898, NIP: 8942666200 (dalej „Administrator”). Z Administratorem można skontaktować się mailowo na adres e-mail: [email protected] lub pisemnie na adres: ul. Motylkowa 1, 52-200 Wysoka.
  Dane osobowe w postaci imienia, adresu email oraz numeru telefonu będą przetwarzane przez Administratora w celu zachowania lub nawiązania relacji biznesowych pomiędzy Państwem, a Administratorem. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych, jest zgoda wyrażona poprzez wypełnianie i wysłanie formularza kontaktowego. Ponadto Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane w celach archiwalnych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu zapewnienia ciągłego i niezakłóconego prowadzenia działalności oraz zabezpieczenia się przed różnego rodzajami zarzutami i twierdzeniami, jak również w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co również jest realizacją prawnie uzasadnionego interesu Administratora. Dane są zbierane również do celów statystycznych.Dane osobowe zgłaszającego mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Administratorem na podstawie umów powierzenia przetwarzania danych, w tym podwykonawcom świadczonych usług, dostawcom usług teleinformatycznych, doradcom prawnym lub doradcom świadczącym usługi księgowe, informatyczne lub marketingowe.
  Państwa dane osobowe przechowywane i przetwarzane będą do czasu zgłoszenia przez Państwo żądania: ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania lub ich przeniesienia. Dane niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony naszych roszczeń, przechowujemy do czasu przedawnienia tych roszczeń. Z ograniczeniami wskazanymi w RODO, każdemu przysługuje prawo do:
  prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
  prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
  prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  prawo do usunięcia danych osobowych;
  prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO.
  Wyrażoną zgodę można wycofać w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

  userchevron-down