OFERTA

Zaręczyny podczas sesji zdjęciowej

Często naszym niespodziankom zaręczynowym towarzyszy sesja zdjęciowa. Tym razem zorganizujemy dla Was sesję zdjęciową o której Ona będzie wiedzieć ale tego co się podczas niej wydarzy z pewnością się nie spodziewa. Chyba nie trudno namówić dziewczynę na sesją zdjęciową z profesjonalnym fotografem z okazji jej urodzin lub kolejnej rocznicy związku. Podczas pobytu w Zakopanem wybierzecie się na zdjęcia w wybranym miejscu. Plusem będzie to, że przyszła narzeczona będzie odpowiednio przygotowana na zdjęcia. Będziecie ładnie ubrani a ona z pewnością zadba o makijaż i fryzurę.
SZCZEGÓŁY OFERTY

Szczegóły pakietu

Wszystko wspólnie zaplanujemy! Fotograf uwieczni dla Was ten najważniejszy moment kiedy padnie magiczne TAK a zimnym szampanem wniesiecie toast za pomyślną wspólną drogę przez życie.
Zapytaj o ofertę

Zainteresowany 
naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z poniższego formularza. Chętnie umówimy się na bezpłatną konsultację i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Email: [email protected]

Telefon: +48 792 277 744


  OPINIE KLIENTÓW

  Klienci o tym pakiecie

  Klaudia & Andżelo

  Polecam w 100% moje wymagania były trochę odbiegające od standardów lecz mimo to Firma TBE spełniła je w 100% tak jak zaplanowałem. Bardzo dobry kontakt, obsługa no i oczywiście dyskrecja.

  Małgorzata & Damian

  Znakomite zaangażowanie przy organizacji zaręczyn od pierwszego telefonu. Nasze zaręczyny przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Apartament był urządzony cudnie, pełno świec, kwiatów, czerwony dywan, wspaniały bukiet róż dla mojej wybranki i oczywiście mały prezent od firmy. Genialnie, genialnie, genialnie. Z firmą The Best Events dosłownie można konie kraść. Jesteście najlepsi! Dzięki

  Mira & Marek

  Pełny profesjonalizm od początku do samego końca. Mimo wielu przeciwieństwie losu (wprowadzony lockdown opóźnił zaręczyny o pol roku) zachowali się przez cały czas bardzo profesjonalnie i miło. Zadbali o każdy detal i efekt WOW był naprawdę WOW. Firma godna polecenia.

  Marian P.

  Pełen profesjonalizm od początku do końca. Wszystko na najwyższym poziomie, gorąco polecam. Jesteśmy w pełni zadowoleni. Dziękujemy

  Minia & Łukasz

  Bardzo bardzo profesjonalna firma! Nie jestem z Wrocławia (mieszkam około 300 km), wszystko dało się załatwić przez telefon. Zaręczyny zorganizowane na wyższym poziomie niż sam wymagałem. Dbanie o najmniejszy szczegół oraz fachowe doradztwo zaowocowało wymarzonymi zaręczynami.