OFERTA

Zaręczyny podczas sesji zdjęciowej

Często naszym niespodziankom zaręczynową towarzyszy sesja zdjęciowa. Tym razem zorganizujemy dla was sesję zdjęciową o której Ona będzie wiedzieć ale tego co się podczas niej wydarzy z pewnością się nie domyśli. Chyba nie trudno namówić dziewczynę na sesją zdjęciową z profesjonalnym fotografem z okazji jej urodzin lub kolejnej rocznicy związku. Pomożemy Wam wybrać miejsca, dostarczymy bukiet róż, szampana i dekoracje wedle twojego życzenia. Plusem będzie to, że przyszła narzeczona będzie odpowiednio przygotowana na zdjęcia. Będziecie ładnie ubrani a ona z pewnością zadba o make up i fryzurę. Wszystko wspólnie zaplanujemy! Fotograf uwieczni dla Was ten najważniejszy moment kiedy padnie magiczne TAK a zimnym szampanem wniesiecie toast za pomyślną wspólną drogę przez życie.
SZCZEGÓŁY OFERTY

Szczegóły pakietu

Cena od 1250
Profesjonalny fotograf będzie już na was czekać w wybranym miejscu na Terenie Wrocławia
Dostarczymy w odpowiednim momencie bukiet czerwonych róż
Schłodzonym szampanem będziecie mogli wznieść toast za pomyślną wspólną drogę przez życie
Na Twoje życzenie możemy dostarczyć dodatkowe dekoracje lub przygotować podczas wypowiedzenia TAK przepiękne show w postaci Fontann scenicznych (za dodatkową opłatą)
Zapytaj o ofertę

Zainteresowany 
naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z poniższego formularza. Chętnie umówimy się na bezpłatną konsultację i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Email: [email protected]

Telefon: +48 792 277 744


  OPINIE KLIENTÓW

  Klienci o tym pakiecie

  Klaudia & Andżelo

  Polecam w 100% moje wymagania były trochę odbiegające od standardów lecz mimo to Firma TBE spełniła je w 100% tak jak zaplanowałem. Bardzo dobry kontakt, obsługa no i oczywiście dyskrecja.

  Małgorzata & Damian

  Znakomite zaangażowanie przy organizacji zaręczyn od pierwszego telefonu. Nasze zaręczyny przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Apartament był urządzony cudnie, pełno świec, kwiatów, czerwony dywan, wspaniały bukiet róż dla mojej wybranki i oczywiście mały prezent od firmy. Genialnie, genialnie, genialnie. Z firmą The Best Events dosłownie można konie kraść. Jesteście najlepsi! Dzięki

  Mira & Marek

  Pełny profesjonalizm od początku do samego końca. Mimo wielu przeciwieństwie losu (wprowadzony lockdown opóźnił zaręczyny o pol roku) zachowali się przez cały czas bardzo profesjonalnie i miło. Zadbali o każdy detal i efekt WOW był naprawdę WOW. Firma godna polecenia.

  Marian P.

  Pełen profesjonalizm od początku do końca. Wszystko na najwyższym poziomie, gorąco polecam. Jesteśmy w pełni zadowoleni. Dziękujemy

  Minia & Łukasz

  Bardzo bardzo profesjonalna firma! Nie jestem z Wrocławia (mieszkam około 300 km), wszystko dało się załatwić przez telefon. Zaręczyny zorganizowane na wyższym poziomie niż sam wymagałem. Dbanie o najmniejszy szczegół oraz fachowe doradztwo zaowocowało wymarzonymi zaręczynami.