OFERTA

W stylu Flash Mob

Twoja ukochana jest duszą towarzystwa? Jeśli tak, z pewnością zachwycą ją oświadczyny w stylu flash mob. Przygotujemy wyjątkowy układ, który rozbawi i wzruszy ją do łez! Wybierz muzykę, temat przewodni lub skorzystaj z naszych podpowiedzi. Zdecyduj, czy chcesz, aby rodzina lub przyjaciele byli w to zaangażowani. My zajmiemy się wszystkimi szczegółami. Zapewnimy profesjonalnych tancerzy i muzykę na żywo.
SZCZEGÓŁY OFERTY

Szczegóły pakietu

Mamy choreografa, który stworzy niepowtarzalny układ - zabawny i łatwy do naśladowania! Swoim zaangażowaniem sprawi, że wszyscy będą czuć się komfortowo nawet na dzień przed tym wydarzeniem. Wasze zaręczyny mogą być niezapomnianym wydarzeniem nie tylko dla Was, ale i dla Waszych bliskich. A nagranie z nich będziecie oglądać z przyjemnością wiele razy. Zaręczyny w stylu „Flash Mob” wyceniamy indywidualnie w zależności od rozmachu wydarzenia: ilości zaangażowanych tancerzy, najmu miejsca, ilości dodatków…
Zapytaj o ofertę

Zainteresowany 
naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z poniższego formularza. Chętnie umówimy się na bezpłatną konsultację i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Email: [email protected]

Telefon: +48 792 277 744


  OPINIE KLIENTÓW

  Klienci o tym pakiecie

  Klaudia & Andżelo

  Polecam w 100% moje wymagania były trochę odbiegające od standardów lecz mimo to Firma TBE spełniła je w 100% tak jak zaplanowałem. Bardzo dobry kontakt, obsługa no i oczywiście dyskrecja.

  Małgorzata & Damian

  Znakomite zaangażowanie przy organizacji zaręczyn od pierwszego telefonu. Nasze zaręczyny przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Apartament był urządzony cudnie, pełno świec, kwiatów, czerwony dywan, wspaniały bukiet róż dla mojej wybranki i oczywiście mały prezent od firmy. Genialnie, genialnie, genialnie. Z firmą The Best Events dosłownie można konie kraść. Jesteście najlepsi! Dzięki

  Mira & Marek

  Pełny profesjonalizm od początku do samego końca. Mimo wielu przeciwieństwie losu (wprowadzony lockdown opóźnił zaręczyny o pol roku) zachowali się przez cały czas bardzo profesjonalnie i miło. Zadbali o każdy detal i efekt WOW był naprawdę WOW. Firma godna polecenia.

  Marian P.

  Pełen profesjonalizm od początku do końca. Wszystko na najwyższym poziomie, gorąco polecam. Jesteśmy w pełni zadowoleni. Dziękujemy

  Minia & Łukasz

  Bardzo bardzo profesjonalna firma! Nie jestem z Wrocławia (mieszkam około 300 km), wszystko dało się załatwić przez telefon. Zaręczyny zorganizowane na wyższym poziomie niż sam wymagałem. Dbanie o najmniejszy szczegół oraz fachowe doradztwo zaowocowało wymarzonymi zaręczynami.