OFERTA

Zaręczyny w samym Sercu Gdańska w pobytem

Zorganizujemy dla Was wyjątkowe zaręczyny w samym Sercu Gdańska. To będzie wyjątkowy czas! Mamy dla was luksusowe apartamenty z niesamowitym widokiem przy samej Mołtawie. Tą wspaniałą przestrzeń wypełnimy przepiękną dekoracją kwiatową, tysiącem płatków róż i dziesiątkami świec. Romantyzm w najlepszym wydaniu a Jej zaskoczenie nie do opisania. Nasz niezawodny zespół zadba o każdy szczegół i spełni każde życzenie. Szampan będzie chłodzić się w cooler'ze a bukiet róż będzie czekać na wręczenie narzeczonej. Jeżeli tylko będziesz chciał, profesjonalny fotograf uwieczni te wspaniałe chwile dla Was aby pozostały z Wami na zawsze.
SZCZEGÓŁY OFERTY

Szczegóły pakietu

Cena od 2950
Ta wspaniała przestrzeń wypełniona będzie dekoracją kwiatową, tysiącem płatków róż i dziesiątkami świec. Sprawimy, że ten dzień będzie przyjemnością dla Was obojga.
Najem luksusowego apartamentu w samym Sercu Gdańska z widokiem na starówkę
Romantyczną przestrzeń, która zostanie wypełniona świecami, dekoracjami kwiatowymi, świecami, płatkami róż
Romantycznego klimatu doda rozświetlony napis do wyboru: „Will You Marry Me”, „Love is the Magic"
Piękny duży flower box z wiecznymi różami, prezent dla Narzeczonej
Kolacje oraz śniadanie z serwisem do apartamentu dnia następnego
Butelkę szampana lub ulubionego waszego wina
Profesjonalne zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia (za dodatkową opłatą).
O dodatkowe dekoracje jak balony z helem, żywe kwiaty zapytaj podczas rozmowy.
Zapytaj o ofertę

Zainteresowany 
naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z poniższego formularza. Chętnie umówimy się na bezpłatną konsultację i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Email: [email protected]

Telefon: +48 792 277 744


  OPINIE KLIENTÓW

  Klienci o tym pakiecie

  Klaudia & Andżelo

  Polecam w 100% moje wymagania były trochę odbiegające od standardów lecz mimo to Firma TBE spełniła je w 100% tak jak zaplanowałem. Bardzo dobry kontakt, obsługa no i oczywiście dyskrecja.

  Małgorzata & Damian

  Znakomite zaangażowanie przy organizacji zaręczyn od pierwszego telefonu. Nasze zaręczyny przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Apartament był urządzony cudnie, pełno świec, kwiatów, czerwony dywan, wspaniały bukiet róż dla mojej wybranki i oczywiście mały prezent od firmy. Genialnie, genialnie, genialnie. Z firmą The Best Events dosłownie można konie kraść. Jesteście najlepsi! Dzięki

  Mira & Marek

  Pełny profesjonalizm od początku do samego końca. Mimo wielu przeciwieństwie losu (wprowadzony lockdown opóźnił zaręczyny o pol roku) zachowali się przez cały czas bardzo profesjonalnie i miło. Zadbali o każdy detal i efekt WOW był naprawdę WOW. Firma godna polecenia.

  Marian P.

  Pełen profesjonalizm od początku do końca. Wszystko na najwyższym poziomie, gorąco polecam. Jesteśmy w pełni zadowoleni. Dziękujemy

  Minia & Łukasz

  Bardzo bardzo profesjonalna firma! Nie jestem z Wrocławia (mieszkam około 300 km), wszystko dało się załatwić przez telefon. Zaręczyny zorganizowane na wyższym poziomie niż sam wymagałem. Dbanie o najmniejszy szczegół oraz fachowe doradztwo zaowocowało wymarzonymi zaręczynami.