DLACZEGO MY?
08.10.2022

Natalia i Maciej

W tajemniczym apartamencie w stylu Alicji w Krainie Czarów, Pan Maciek zaplanował spektakularne oświadczyny dla swojej ukochanej, Natalii. Była ona wielką fanką tej klasycznej opowieści i pragnęła przeżyć coś magicznego. Gdy Natalia przekroczyła próg apartamentu, została oczarowana. Takich zaręczyn się nie spodziewała. Przepiękny apartament z niesamowitym widokiem. Wszędzie roiło się od detali, dekoracji, kwiatów, świec, na na ścianach charakterystyczne postaci z książki.
OPIS OFERTY

Natalia w Krainie Czarów...

Natalia, pełna wzruszenia, odpowiedziała "tak" na pytanie Michała, a ich miłość stała się niezatarty wiersz w Krainie Czarów. Ich oświadczyny w apartamencie Alicji przekroczyły wszelkie oczekiwania i na zawsze pozostaną jako wspomnienie pełne magii i miłości.

Opuszczenie apartamentu było trudne, ale para wiedziała, że zabrała ze sobą nie tylko niezapomniane chwile, ale również nowy etap w swoim życiu. Byli gotowi podążać razem przez kolejne rozdziały, czerpiąc inspirację z magii Alicji w Krainie Czarów, która stała się symbolem ich niezwykłej historii miłości