DLACZEGO MY?
05.02.2021

Mira & Marek

Choć zaręczyny Miry i Marka były jednym z wielu organizowanych przez nas wydarzeń, w żadnym stopniu nie pozbawiło ich to wyjątkowości. Do dziś wspomnienie tego magicznego wieczoru wywołuje ogromny sentyment wśród wszystkich osób zaangażowanych w przygotowania. Efekt końcowy w pełni sprostał wszelkim oczekiwaniom, czego najlepszy dowód stanowią słowa samej pary.
OPIS OFERTY

Podwodne Zaręczyny

Planując oświadczyny, przejrzałem dziesiątki stron internetowych szukając inspiracji i firm świadczących usługi z zakresu branży zaręczynowej. Głównym celem, jaki sobie postawiłem było wyjście poza schemat – pragnąłem bowiem oczarować Mirę w sposób absolutnie nietuzinkowy. O ostatecznym wyborze The Best Events zadecydowała wizja organizacji tego jakże ważnego dla obojga wydarzenia w tunelu mozambickim wrocławskiego ZOO. Dzięki wytrwałej pracy profesjonalnego zespołu, mimo przeciwności w postaci obostrzeń związanych z pandemią, mogliśmy przeżyć jeden z najbardziej pamiętnych dni swojego wspólnego życia.

Zabrałem Mirę na spacer po Wrocławskim Zoo. Ja znałem cały scenariusz ale Mira absolutnie niczego się nie domyślała. Ustawiony przewodnik tak pokierował spacer po ZOO abyśmy dopiero na koniec zwiedzania dotarli do celu. Po dotarciu do podwodnego tunelu, Mira z zasłoniętymi opaską oczami została poprowadzona do miejsca, w którym wcześniej urządzono iście bajkową scenerię. Zwieńczeniem całej niespodzianki były moje oświadczyny, które idealnie dopełniły tort, szampan, a także pamiątkowa sesja fotograficzna.

oświadczyny w podwodnym tunelu
przytulona para podczas zaręczyn
piękny widok na morskie zwierzęta
para podziwia podwodne zwierzęta podczas zaręczyn