W pakiecie Zaręczyny skytower przygotujemy dla Ciebie

W PAKIECIE

Kwota 1250 zł zawiera:

Świecący Ledon

100 ledowych świec

Dekoracje kwiatowe

Tysiące płatków róż

toast z szampanem

Butelka prosecco

Okazjonalny napis

APARTAMENT

Jaki apartament?DODATKI

CHCESZ TROCHĘ WIĘKSZE WOW ... DODAJ

napis Will You Marry Me?

Bukiet 30 róż

+360 PLN

Bukiet 50 róż

+600 PLN

Bukiet 100 róż

+1100 PLN
Spokojna woda podczas rejsu

Balony Serca 15 szt

+270 PLN

Balony serca 30 szt

+450 PLN

Balony Serca 50 szt

+600 PLN

Kolacja z Serwisem

+400 PLN

Sushi z serwisem

+370 PLN

Słodki box

+300 PLN

Pudełko z płatkami róż

+120 PLN

Wieczne róże box

+250 PLN

Sesja zdjęciowa

+800 PLN
Koszt zamówienia:
Teraz już wiesz co możemy dla ciebie przygotować i ile będzie to łącznie kosztować. Uzuepłnij formularz poniżej a w przeciagu 24h skontaktujemy się z tobą.
WYŚLIJ ZAPYTANIE


  OPINIE KLIENTÓW

  Klienci o tym pakiecie

  Klaudia & Andżelo

  Polecam w 100% moje wymagania były trochę odbiegające od standardów lecz mimo to Firma TBE spełniła je w 100% tak jak zaplanowałem. Bardzo dobry kontakt, obsługa no i oczywiście dyskrecja.

  Małgorzata & Damian

  Znakomite zaangażowanie przy organizacji zaręczyn od pierwszego telefonu. Nasze zaręczyny przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Apartament był urządzony cudnie, pełno świec, kwiatów, czerwony dywan, wspaniały bukiet róż dla mojej wybranki i oczywiście mały prezent od firmy. Genialnie, genialnie, genialnie. Z firmą The Best Events dosłownie można konie kraść. Jesteście najlepsi! Dzięki

  Mira & Marek

  Pełny profesjonalizm od początku do samego końca. Mimo wielu przeciwieństwie losu (wprowadzony lockdown opóźnił zaręczyny o pol roku) zachowali się przez cały czas bardzo profesjonalnie i miło. Zadbali o każdy detal i efekt WOW był naprawdę WOW. Firma godna polecenia.

  Marian P.

  Pełen profesjonalizm od początku do końca. Wszystko na najwyższym poziomie, gorąco polecam. Jesteśmy w pełni zadowoleni. Dziękujemy

  Minia & Łukasz

  Bardzo bardzo profesjonalna firma! Nie jestem z Wrocławia (mieszkam około 300 km), wszystko dało się załatwić przez telefon. Zaręczyny zorganizowane na wyższym poziomie niż sam wymagałem. Dbanie o najmniejszy szczegół oraz fachowe doradztwo zaowocowało wymarzonymi zaręczynami.