DLACZEGO MY?
11.10.2022

Ewelina & Marcin

Realizowaliśmy setki zaręczyn, bagaż doświadczeń wiązany z organizacją jest ogromny jednak i tak za każdym razem towarzyszy nam wiele emocji i stresu. Stresują się również nasi klienci. Pan Marcin kontaktował się z nami z zagranicy. Obwiał się czy aby na pewno wszystko uda załatwić się zdalnie. Zwieńczeniem naszej pracy była informacja, że wszystko wyszło perfekcyjnie. Zerknijcie sami na zdjęcia Eweliny i Marcina oraz kilka słów, które do nas wysłali.
OPIS OFERTY

Udało się Ją zaskoczyć…

Z Eweliną poznaliśmy się przypadkiem, w trudnym dla nas obu momencie życia. Oczywiście jak to w każdym związku bywa, były wzloty i upadki ale ostatecznie z tą kobietą chce przejść przez resztę mojego życia i być z nią na dobre i na złe.

Zaręczyny z Eweliną planowałem już od jakiegoś czasu. Jednakże znam ją doskonale i wiem, że trzeba się nagimnastykować, żeby ją czymś zaskoczyć. Niestety pracując za granicą trudno byłoby mi samemu podjąć się organizacji tego wszystkiego. Dlatego poprosiłem The Best Events o pomoc w przygotowaniu tego szczególnego dnia.

Wszystko udało się idealnie! Wszystko na czas, piękne miejsce, pełna konspiracja. Ewelina nie spodziewała się kompletnie niczego, była zaskoczona a zarazem szczęśliwa. Cudownie spędziliśmy ten weekend zaręczynowy. Pozostanie on na długo w naszej pamięci. Dziękujemy The Best Events za idealne zorganizowanie tego niezapomnianego dnia!

pocałunek podczas zaręczynowego weekendu
uśmiech pary podczas saręczyn
zadowolona para podczas zaręczyn
obrączka zaręczynowa przy napisie will you marry me